09124159855 - 09124160041 -09122655523

تأثیرعسل بر قلب

 عسل به دلیل داشتن گلوکز که به آسانی قابل تجزیه و انرژی زاست، تأثیر مهمی روی عضلات قلب در انواع بیماریهای قلب دارد. عسل دارای آنزیم های است که قادر به تجزیه و انحلال چربی بوده و مصرف عسل علاوه بر انرژی فراوان برای تحریک و تقویت قلب، چربی های داخل قلب و عروق را از بین می برد و به این وسیله باعث گشاد شدن عروق و تنظیم فشار خون می شود وبا چنین اثراتی طبعأ از خطر بروز سکته ی قلبی می کاهد.

وقتی سرعت جریان خون در قلب وعروق زیاد شود، مقدار هموگلوبین خون افزایش می یابد واین افزایش سبب جذب اکسیژن بیشتر در شش ها و درنهایت شادابی بیشتر به علت اکسیژن رسانی بیشتر به سلولهای بدن و دفع کارآمدتر مواد زاید آنها می شود. مصرف عسل در بیماران قلبی باعث تقویت عضله ی قلب و تشدید فعالیت آنها می شود.عسل عناب به تسریع عمل خون رسانی از قلب به اعضا و جوارح کمک می کند.

 

 

 

ارسال نظر

تماس با ما

کارخانه : آذربایجان غربی- تکاب
دفترمرکزی: تهران , اشرفی اصفهانی , خیابان اسکندر زاده , پلاک 1 , واحد 4
نمایندگی تهران: اشرفی اصفهانی , بین اباذر و مهران , پلاک 71 , واحد 3 , دنیای شیرین

09122655523 - 09124159855 - 09124160041

sales@Uniballfood.com

ماموریت

  ما براین باوریم که فراهم نمودن محصولات و خدمات بدون در نظر گرفتن کیفیت کافی نیست و این اطمینان خاطر را ایجاد کنیم که به هیچ وجه کیفیت فدای کمیت نخواهد شد. ما با یونی بال کیفیت وسلامت را به مشتریان عزیز جامعه مان هدیه می کنیم.

چشم انداز

احراز جایگاه برترین کیفیت محصول وکسب سهم عمده بازاردر حوزه مواد غذایی و تثبیت برند از اهداف آتی یونی بال  است .

 

درباره ما

 کارخانه عسل یونی بال در شهرستان تکاب از توابع استان آذربایجان غربی واقع شده است که به جرات می توان گفت با کیفیت ترین وممتاز ترین عسل حال حاضر ایران را تولید می کند 
این کارخانه با مدیریت آقای عارضی تحصیلکرده وباسابقه بیش از 30سال زنبورداری وبا داشتن 5000هزار کندوی عسل اداره می شود که از لحاظ علمی و تعهد اخلاقی زبانزد منطقه می باشند.
تولید عسل این کارخانه با تمام مجوزهای بهداشتی وبا سرپرستی مسئول فنی تحت نظارت مستقیم اداره نظارت وبهداشت استان ومنطقه می باشد که کوچک ترین مسائل بهداشتی وایمنی مورد کنترل وبررسی است.

 

Top of Page