09124159855 - 09124160041 -09122655523

درباره ما

 

بنام ایزد منان


سخنی چند در باب عسل یونی بال
عسل این ماده ارزشمند در کشور ایران همانند برخی از اقلام غذایی مثل برنج وزعفران با ناجوانمردی یک سری از اشخاص سود جو مواجه شده وباعث مقهور گشتن این ماده بسیار مفید شده است .به طوری که مصرف کنندگان عزیز را برآن داشته مصرف عسل را کنار گذاشته وعطای آن را به لقایش ببخشند. واقعیت امراین است که  حق با مشتری است چرا که مضرات یک عسل تقلبی به مراتب بدتر ودر پاره ای از مواقع حتی جبران ناپذیر می باشد.
عسل یونی بال با تخصص وتجربه علمی وسنتی تولید وتوزیع به  پشتوانه تعهد اخلاقی به بازار مصرف روانه می گردد تا بعد از یک دوره تشویش اذهان مصرف کنندگان عزیز بدون هیچ دغدغه فکری ، عسلی با کیفیت مصرف نمایند.عسل یونی بال محصول شهرستان تکاب از توابع آذربایجان غربی است که از لحاظ اقلیم جغرافیایی و پوشش گیاهی متنوع یکی از مناطق بکر وناب برای این محصول می باشد که تقلب در تولید آن نزدیک به صفر می باشد وشایان ذکر است که زنبورداری در این منطقه صرفا یک منبع درآمد اصلی نیست بلکه کشاورزان عزیز در کنارکار اصلی خود به این امر نیزمی پردازند.
جالب این است که بدانید تولید کنندگان عسل حتی آنهایی هم که نامی و مشهور در بازار مصرف هستند از 6ماه قبل عسل این منطقه را پیش خرید می کنند تا بلکه بتوانند با عسلهای نامرغوب خود مخلوط کرده وبا برند خود روانه بازار بکنند. اگر می گوییم در این منطقه عسل بکر است سخن به گزافه نگفتیم چراکه دستاوردهاای این منطقه واقعا خاص می باشد مثلا فرش افشار مقبولیت وشهرت جهانی دارد با توجه به تقلب های صورت گرفته در شهرستانها واستان همجوار ولی به جرات می توان گفت اعتبار فرش ایران زمین است وحتی از محصولات باغداری این منطقه سیب وانگوردر زمره ناب ترین تولیدات باغداری می باشد .قابل توجه است که در این منطقه با توجه به شرایط اقلیمی خاص شیر تا کیلویی 4000هزارتومان هم به فروش می رسد.امروزه  دیگر طعم ومزه وراههای تشخیص سنتی عسل با چاشنی ناجوانمردی رنگ باخته است و ما اینک به شما مشتریان گرامی عسل یونی بال را به پشتوانه ضمانت طبیعی و اصل بودن عرضه خواهیم کرد وبا اطمینان خاطر عسل یونی بال را به معتبرترین آزمایشگاههای کشور داده واز طبیعی بودن آن اطمینان خاطر پیدا کنید واگر خلاف آن ثابت شد دو برابر هزینه کرد را از شرکت طلب نمایید.
امید است با یونی بال به سلامت شما دوستان عزیز کمک شایانی داشته باشیم.

 

 

 

 

 

تماس با ما

کارخانه : آذربایجان غربی- تکاب
دفترمرکزی: تهران , اشرفی اصفهانی , خیابان اسکندر زاده , پلاک 1 , واحد 4
نمایندگی تهران: اشرفی اصفهانی , بین اباذر و مهران , پلاک 71 , واحد 3 , دنیای شیرین

09122655523 - 09124159855 - 09124160041

sales@Uniballfood.com

ماموریت

  ما براین باوریم که فراهم نمودن محصولات و خدمات بدون در نظر گرفتن کیفیت کافی نیست و این اطمینان خاطر را ایجاد کنیم که به هیچ وجه کیفیت فدای کمیت نخواهد شد. ما با یونی بال کیفیت وسلامت را به مشتریان عزیز جامعه مان هدیه می کنیم.

چشم انداز

احراز جایگاه برترین کیفیت محصول وکسب سهم عمده بازاردر حوزه مواد غذایی و تثبیت برند از اهداف آتی یونی بال  است .

 

درباره ما

 کارخانه عسل یونی بال در شهرستان تکاب از توابع استان آذربایجان غربی واقع شده است که به جرات می توان گفت با کیفیت ترین وممتاز ترین عسل حال حاضر ایران را تولید می کند 
این کارخانه با مدیریت آقای عارضی تحصیلکرده وباسابقه بیش از 30سال زنبورداری وبا داشتن 5000هزار کندوی عسل اداره می شود که از لحاظ علمی و تعهد اخلاقی زبانزد منطقه می باشند.
تولید عسل این کارخانه با تمام مجوزهای بهداشتی وبا سرپرستی مسئول فنی تحت نظارت مستقیم اداره نظارت وبهداشت استان ومنطقه می باشد که کوچک ترین مسائل بهداشتی وایمنی مورد کنترل وبررسی است.

 

Top of Page