09124159855 - 09124160041 -09122655523

خواص دارویی عسل

20معجزه عسل و دارچین

 در اين مقاله با عسل و دارچين، درمان کننده بسياری از بيماری ها آشنا می شويم.

 

عسل در جلوگیری از پوسیدگی دندان

پوسیدگی دندان امریست شایع به خصوص در افرادی که از شیرینی‌های مصنوعی استفاده می‌کنند اما در تحقیقات دو تن از محققان به نام های وسبورن و نوزیسکین‌وست این نتیجه حاصل شد که افرادی که از عسل استفاده می کنند(روزانه ۷۰ گرم)به پوسیدگی دندن مبتلا نشده‌اند.

عسل و بیماری های پوستی

در گذشته درمان زخم‌های کهنه و چرکی با عسل متداول بوده است ، هم اکنون نیز این ماده برای درمان زخم های پوستی مزمن کاربرد دارد، رشد میکروب‌ها را متوقف کرده و پوست و اعصاب را تغذیه می نماید.

خاصیت ضد میکروبی عسل

عسل با توجه به خصوصیات فیزیکی، فعالیت های آنزیمی و فاکتورهای غیر آنزیمی شامل مواد فعال ضد باکتری و ضد قارچ دارای اثرات ضد میکروبی است، میزان این فعالیت بستگی به نوع عسل و شکل مصرف آن دارد.

عسل و كودكان

مصرف عسل براي كودكان زير يك سال ممنوع است.ضد كم خوني ايست، عسل باعث افزايش هموگلوبين خون شده ، به علت داشتن ويتامين B در رشد و نمو آنان تاثير مي گذارد .

تماس با ما

کارخانه : آذربایجان غربی- تکاب
دفترمرکزی: تهران , اشرفی اصفهانی , خیابان اسکندر زاده , پلاک 1 , واحد 4
نمایندگی تهران: اشرفی اصفهانی , بین اباذر و مهران , پلاک 71 , واحد 3 , دنیای شیرین

09122655523 - 09124159855 - 09124160041

sales@Uniballfood.com

ماموریت

  ما براین باوریم که فراهم نمودن محصولات و خدمات بدون در نظر گرفتن کیفیت کافی نیست و این اطمینان خاطر را ایجاد کنیم که به هیچ وجه کیفیت فدای کمیت نخواهد شد. ما با یونی بال کیفیت وسلامت را به مشتریان عزیز جامعه مان هدیه می کنیم.

چشم انداز

احراز جایگاه برترین کیفیت محصول وکسب سهم عمده بازاردر حوزه مواد غذایی و تثبیت برند از اهداف آتی یونی بال  است .

 

درباره ما

 کارخانه عسل یونی بال در شهرستان تکاب از توابع استان آذربایجان غربی واقع شده است که به جرات می توان گفت با کیفیت ترین وممتاز ترین عسل حال حاضر ایران را تولید می کند 
این کارخانه با مدیریت آقای عارضی تحصیلکرده وباسابقه بیش از 30سال زنبورداری وبا داشتن 5000هزار کندوی عسل اداره می شود که از لحاظ علمی و تعهد اخلاقی زبانزد منطقه می باشند.
تولید عسل این کارخانه با تمام مجوزهای بهداشتی وبا سرپرستی مسئول فنی تحت نظارت مستقیم اداره نظارت وبهداشت استان ومنطقه می باشد که کوچک ترین مسائل بهداشتی وایمنی مورد کنترل وبررسی است.

 

Top of Page