09124159855 - 09124160041 -09122655523

صبحانه با عسل

عسل می تواند و باید تا حد امکان جانشین قند و شکر شود. بعنوان مثال:
 -برای تهیه کلوچه.
 -برای شیرین کردن شیر نوزادان.
 -برای شیرین کردن دم کرده
ها و جوشانده ها.

 نان ادویه دار:

در ظرفی یک کیلو عسل ریخته و آن را در یک ظرف پر از آب قرار دهید. سپس آب را حرارت دهید تا عسل بصورت غیر مستقیم گرم شود(عسل زیزفون، اقاقیا یا پرتقال) البته باید قبلا صد گرم آب با عسل مخلوط کرده باشید. آن را به دقت در یک کیلوگرم آرد(ترجیحاً آرد چاودار) ریخته و کاملا با یک قاشق چوبی بهم بزنید. خمیر بدست آمده باید به اندازه کافی سفت باشد. در صورت نیاز، کمی آب یا آرد به آن بیفزایید. خمیر را بمدت 24 ساعت در محل خنکی قرار دهید ده گرم بی کربنات به خمیر افزوده و سپس ادویه اضافه کنید. سرانجام خمیر را روی یک صفحه روغن مالی شده پهن کنید و آن را با آتش ملایم بمدت یک ساعت و نیم بپزید.
هر کس می تواند از ادویه مورد علاقه خود قبل از پختن نان استفاده کند. انواع مختلفی از ادویه را میتوان در این نان بکار برد. مخلوط زیر را ما توصیه میکنیم:

 پودر انیسون سبز 
 کشمش
 مغز بادام و فندق پوست کنده
 قطعاتی از میوه های مربایی(پوست پرتقال و لیمو)
 وانیل
این نان را می توان بصورت سنتی با مایع خمیر که تخمیر کندی دارد تهیه کرده و در حرارت ملایم پخت. نانهای ادویه دار بهتر است با آرد چاوداری که از کشت بیولوژیک بدست آمده باشد، تهیه شود. در آنها بصورت خالص از عسل و یا عسل همراه با شکر نیشکر استفاده می شود. برخی از آنها حتی دارای گرده گل هم هستند(یک درصد). نان ادویه دار می تواند همچنین محتوای سبوس نیز باشد که خصوصاً برای افراد مبتلا به یبوست، ترکیب سبوس- عسل بسیار مناسب میباشد.

 

 

ارسال نظر

تماس با ما

کارخانه : آذربایجان غربی- تکاب
دفترمرکزی: تهران , اشرفی اصفهانی , خیابان اسکندر زاده , پلاک 1 , واحد 4
نمایندگی تهران: اشرفی اصفهانی , بین اباذر و مهران , پلاک 71 , واحد 3 , دنیای شیرین

09122655523 - 09124159855 - 09124160041

sales@Uniballfood.com

ماموریت

  ما براین باوریم که فراهم نمودن محصولات و خدمات بدون در نظر گرفتن کیفیت کافی نیست و این اطمینان خاطر را ایجاد کنیم که به هیچ وجه کیفیت فدای کمیت نخواهد شد. ما با یونی بال کیفیت وسلامت را به مشتریان عزیز جامعه مان هدیه می کنیم.

چشم انداز

احراز جایگاه برترین کیفیت محصول وکسب سهم عمده بازاردر حوزه مواد غذایی و تثبیت برند از اهداف آتی یونی بال  است .

 

درباره ما

 کارخانه عسل یونی بال در شهرستان تکاب از توابع استان آذربایجان غربی واقع شده است که به جرات می توان گفت با کیفیت ترین وممتاز ترین عسل حال حاضر ایران را تولید می کند 
این کارخانه با مدیریت آقای عارضی تحصیلکرده وباسابقه بیش از 30سال زنبورداری وبا داشتن 5000هزار کندوی عسل اداره می شود که از لحاظ علمی و تعهد اخلاقی زبانزد منطقه می باشند.
تولید عسل این کارخانه با تمام مجوزهای بهداشتی وبا سرپرستی مسئول فنی تحت نظارت مستقیم اداره نظارت وبهداشت استان ومنطقه می باشد که کوچک ترین مسائل بهداشتی وایمنی مورد کنترل وبررسی است.

 

Top of Page